Lista Darczyńców Fundacji

Poniżej prezentujemy darczyńców fundacji, którzy wspomagają podopiecznych – dziękujemy z całego serca za każde okazane wsparcie!
  • Sylwester Kura, Krasne

Składamy serdeczne podziękowania Panu Sylwestrowi, który ofiarował dla naszych podopiecznych przyprawy. Zostały one przekazane jako dodatek do paczek mikołajkowych dla podopiecznych podkarpackiego stowarzyszenia na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym „Daj szansę”.
    Zestawienie produktów
    Potwierdzenie przekazania produktów (w formie podziękowania dla prezesa fundacji ASYK)

• Daniel Stoltman, Charzykowy (12.10.2016)

Składamy serdeczne podziękowania Panu Danielowi, który wpłacił na konto fundacji 100 zł.

• Salon Fryzur DAWID, Rzeszów (21.11.2016)

Składamy serdeczne podziękowania dla Salonu Fryzur DAWID (Rzeszów ul. Kwiatkowskiego), które wpłaciło na konto fundacji 2067 zł.

• Handlopex S. A., Warszawa (03.02.2017)

Składamy serdeczne podziękowania dla firmy Handlopex S. A., która wpłaciła na konto fundacji 800 zł.