Jesteś tu, czyli naprawdę chcesz pomóc! Poniżej znajdziesz informacje, które podpowiedzą Ci jak to zrobić. Pomoc na rzecz Fundacji może odbywać się na wielu płaszczyznach. Może być to wsparcie finansowe, możesz też wesprzeć nasze działania pracując jako wolontariusz.

Zostań naszym sponsorem

Zapraszamy Ciebie i Twoja firmę do nawiązania z nami długoterminowej współpracy partnerskiej w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.
W ramach współpracy możemy zaoferować:

• rozpowszechnienie informacji o sponsorze w ramach organizowanych działań Fundacji, w szczególności w trakcie targów, szkoleń, konferencji,
    • umieszczenie logo firmy w materiałach promocyjnych i marketingowych jako Partnera Fundacji oraz w sprawozdaniu rocznym,
    • zamieszczenie logo firmy i aktualnej informacji o sponsorze na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Fundacji,
    • promowanie idei odpowiedzialnego biznesu oraz sponsorów podczas bieżących działań promocyjnych Fundacji,
    • zgodę na używanie przez Partnera logotypu Fundacji w ramach prowadzonych działań marketingowych i promocyjnych.

Przekaż darowiznę

Jeśli chcesz w każdej chwili możesz przekazać nam darowiznę, która zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na jej cele statutowe. Wystarczy, że przelejesz dowolną kwotę na rachunek 30 9162 0000 2004 1800 4494 0001 w tytule wpisując: darowizna na cele statutowe fundacji.
Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem swoją darowiznę możesz odliczyć od podatku!

Zostań wolontariuszem

Poszukujemy osób z optymistycznym podejściem do życia, które zechcą wesprzeć nasze działania i podarować nam odrobinę swojego cennego czasu.

Pomóż w inny sposób

Może masz coś, co możesz po prostu dać innym, może masz jakiś pomysł na pomoc. Po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla innych. Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Promuj Fundację i nasze działania

Opowiedz o naszej Fundacji swoim bliskim, znajomym i wszystkim, którym temat szeroko rozumianej niepełnosprawności nie jest obojętny. Wspieraj nas w mediach społecznościowych. Po prostu dołącz do grona naszych przyjaciół – razem można więcej!

Nie znalazłeś pytania? Zadaj je..

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat